Naujausi objektai
Apie mus

Mes esame energingi, atkakliai siekiame užsibrėžtų tikslų bei darome viską, kad klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis bei profesionaliu aptarnavimu.

Jau ilgą laiką dirbame nekilnojamojo turto srityje, kurioje vykdome įvairiapusę veiklą: tarpinininkaujame  parduodant, perkant ar išnuomuojant įvairų nekilnojamąjį turtą; sprendžiame įvairius statybinius  klausimus ir priimame techninius sprendimus partnerių pagalbos dėka; konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais, vystome nekilnojamojo turto projektus.

Glaudžiai bendradarbiaujame su statybinėmis įmonėmis, atliekančiomis aukštos kokybės darbus,  todėl galime pasiūlyti paslaugų kompleksą nuo sklypo iki pilnai įrengto namo ar buto.

„NT Partneris“ misija – įsigilinti ir suprasti  kiekvieno kliento lūkesčius bei teikti aukštos kokybės paslaugas.

„NT Partneris“ vizija –  tapti pagrindiniu kiekvieno kliento partneriu nekilnojamojo turto srityje.

Pagrindinės mūsų vertybės:

Partnerystė –  pagrindinė mūsų kompanijos vertybė. Mes siekiame, kad kiekvienas klientas žinotų mus, kaip patikimą nekilnojamojo turto partnerį.
Pasitikėjimas – tai vienas kito supratimas. Mes jaučiame atsakomybę žmogui, kuriuo pasitikime ir nenorime jo nuvilti, siekiame, kad jis pasitikėtų mūsų įmone.
Profesionalumas – mūsų teikiamos paslaugos atspindi mus pačius, todėl mums ypatingai svarbu suteikti aukštos kokybės paslaugas. Klientų lojalumas yra pagrindinis indikatorius mūsų darbo kokybei įvertinti.
Pranašumas – norint būti geresniais už kitus būtina būti atkakliems ir siekti tikslų. Žinome, jog rezultatai priklauso nuo pastangų, kurias įdedame į darbą, todėl tikime, jog įdėję pakankamai pastangų  galėsime sulaukti norimo grįžtamojo ryšio iš savo klientų ir partnerių
Pagarba –  kiekvieno kliento norai bei poreikiai yra skirtingi ir mes juos gerbiame. To paties siekiame sulaukti ir iš savo klientų. Abipusė pagarba padeda pasiekti visapusiškai naudingų rezultatų.

Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo!

© Visos teisės saugomos

Sprendimas: www.bluebox.lt