Naujausi objektai
NT pirkimas-pardavimas, nuoma

Nekilnojamojo turto prikimo-pardavimo paslaugos

Žinome, jog nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas  daugeliui  iš Jūsų nėra kasdieninės prekės įsigijimas ar pardavimas, tai TURTAS, kurį,  dažnai renkamės ilgam laikui, o gal netgi visam gyvenimui. Įvertinus tai, svarbu padėti, Jums, teisingai pasirinkti nekilnojamąjį turtą ir palengvinti sprendimo priėmimą panaudojant mūsų žinias,  įgytas  ilgalaikės patirties dėka.

Parduokite ir/ar įsigykite greičiau

Siekiant sėkmingų pardavimų svarbu identifikuoti tikslinius nekilnojamojo turto pirkėjus, todėl MŪSŲ parduodami objektai siūlomi  tik tiksliniams klientams, taip padidinant galimybę greičiau parduoti turtą.

Nepatirkite streso

Daugeliui klientų nekilnojamojo turto objekto sandoris vienas didžiausių įvykių gyvenime, todėl rekomenduojame dokumentų tvarkymą patikėti MUMS. Į sandorį žiūrime objektyviai, todėl esame suinteresuoti, jog abi šalys, tiek pardavėjas, tiek pirkėjas liktų patenkinti.

Investuokite atsakingai

Saugi investicija tai kiekvieno žmogaus ateities garantas. Vadovaujantis šia logika mūsų pareiga ne tik padėti Jums įsigyti nekilnojamąjį turtą, tačiau patarti Jums pasirinkti saugią investicija, kuri turės aukštą išliekamają vertą.

Mes visada pasiruošę padėti Jums:

  • parduoti nekilnojamąjį turtą ne tik surandant pirkėją, bet ir rūpinantis Jūsų turtu iki pat sėkmingos sandorio pabaigos;
  • įsigyti nekilnojamąjį turtą atitinkantį visus Jūsų poreikius bei galimybes;
  • rasti patikimus nuomininkus Jūsų nekilnojamajam turtui;
  • išnuomoti nekilnojamąjį turtą Jums palankiausioms sąlygomis;
  • atstovauti Jus tvarkant dokumentus susijusius su nekilnojamuoju turtu;
  • gauti būsto paskolas išskirtinėmis sąlygomis;
  • įvertinti Jūsų nekilnojamąjį turtą atitinkančia rinkos kainas verte.

Maloniai, kviečiame pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.

© Visos teisės saugomos

Sprendimas: www.bluebox.lt